BLACK FRIDAY to zniżki -45% tylko do 26.11

Woof Fluff

Nawilżenie to podstawa i najważniejszy aspekt pielęgnacji skóry. Delikatne i łagodne kosmetyki powinny nie tylko dogłębnie nawilżyć skórę, ale też nadać jej zdrowego blasku. To właśnie nawilżaniu i rozświetlaniu poświęcona jest nasza pierwsza seria, najbardziej niezbędnych kosmetyków Woof Fluff.

Seria naturalnych kosmetyków sygnowana pięknymi i niezaprzeczalnie uroczymi samojedami, które niczym dostojne chmury pełne uroku i delikatności przeprowadzą cię przez najważniejsze etapy pielęgnacji.

Wiele kobiet zastanawia się jak rozpocząć swoją pielęgnację, co jest naprawdę najważniejsze, a co jest tylko niepotrzebnym dodatkiem. W serii Woof Fluff nasze pieski wskażą ci drogę i zaprezentują najpotrzebniejsze kosmetyki, które są niezbędne w damskiej pielęgnacji.

Samojed to dumny pies północy, którego rodowód sięga azjatyckich równin. Symbolizują on nasze podejście do serii Woof Fluff, fuzję najnowocześniejszych zdobyczy koreańskiej kosmetyki z prostą i naturalnością nordyckiej pielęgnacji. W każdej buteleczce znajdziesz optymalnie dobrane naturalne surowce, a na każdym opakowaniu instrukcję jak używać, stosować dany kosmetyk. To najprostsza pielęgnacja na świecie, a do tego kompletnie bez wyrzutów sumienia. Wszystkie nasze opakowania i kosmetyki tworzone są w Polsce z materiałów z recyklingu i nadających się do dalszego przetworzenia. Nie przypływają one zza oceanu, tylko tworzone są na miejscu, dzięki czemu zmniejszamy ślad węglowy do minimum.

Poza naturalna pielęgnacją kochasz też pieski? Seria Woof Fluff to nie tylko kosmetyki, ale też modne akcesoria stworzone z materiałów najwyższej jakości. Zaprzyjaźnij się z naszymi samojedami i noś je wszędzie ze sobą lub na sobie.

Taniej w zestawie!
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl